Návštěvní kniha

Akce knihovny

Datum: 15.07.2012 | Vložil: Alois

Dobrý den, zajímalo by mne zda budete pokračovat v akcích knihovny . Jako třeba v loni - Noc s Andersenem a nebo letošní přednáška o masírování, zda uvažujete také o tom že by jste pžedstavili některé občany , kteří něčeho dosáhli ať už v zaměstnání a nebo v koníčcích . Viděl jsem na stránkách obce i nějakou gratulaci . A pokud něco připravujete , kde se o tom dočtu ?

Re: Akce knihovny

Datum: 16.07.2012 | Vložil: Suchánková Jana

Dobrý den, pokračovat v akcích určitě budu. Noc s Andersenem plánuji na 23.11 od 16. hodin opět s přenocováním. O akcích budu informovat na stránkách knihovny, obecních stránkách a ve čtvrtletníku. Pokud máte zájem o nějakou profesy nebo koníček budu ráda pokud mi to napíšete. Pokusím se to zařídit.

Re: Re: Akce knihovny

Datum: 20.07.2012 | Vložil: Lojzík

Dobrý den , děkuji za odpověď je vidět že Vám na knihovně záleží už jen proto že jste mi odpověděla .Samozřejmě že by toho bylo moc ale pokud bych si mohl vybrat tak jsem se dozvěděl že pan Lobkowitz si zakoupil zámek a park tak by mně zajímalo co zamýšlí dále jestli by nemohla být výstava na téma park dříve a nyní , jsem myslivec tak rád bych třeba i výstavu pojatou jako lovy bezezbraní - fotografie, jste obec plná zahradníku tak jejich začátky a určitě se u vás najdou i mladí lidé , kteří by rádi popovídali o tom jak se jim ve vaší vesnici žije a líbí co by chtěli , co by změnili , teď jsem si prohlížel i stránky OÚ také tam máte gratulaci k 2 místu v soutěži i to by mohlo někoho zajímat , fotografie obce dříve , nyní vzpomínky na pane Mečíře st.bývalá škola . současná škola a její učitelé a zaměstnanci ................. no prostě tak krásná a malebná vesnička toho musí mít a má hodně za sebou a také hodně před sebou a to i v budoucí generaci , kterou si vychováváte . děkuji a budu se těšit na další čtvrtletník a snad i na nějaké fotografie na vašich stránkách . Držím palce a přeji mnoho úspěchu

Re: Re: Re: Akce knihovny

Datum: 21.07.2012 | Vložil: Suchánková Jana

Dobrý den, fotografie jak to tady vypadalo dřív a jak nyní jsou stále vystavené ve staré škole. Myslivost se bude vystavovat během září. Mám to domluvené od června. Kroniky a jiné dokumenty mám v knihovně k nahlédnutí.

Barča

Datum: 09.03.2012 | Vložil: B!B!

Ahoj Teta ,
Knihovna je pod tvym vedeni lepsi nez byla minule :D
Noc s Andersonem byla skvělá :)) (chtelo by to z opakovat ;))
A teď ta přednáška :) (taky bych chtěla namasírovat) ;))
Jen takl dál ♥))

Přidat nový příspěvek